Kafijas galdiņš «Labirints Minotaurs»

Kafijas galdiņš «Labirints Minotaurs»

Ekskluzīvs mozaīkas galda mājās vai birojā. Cena - € 660.

Kafijas galdiņš roku darbs izteiksmīga mozaīkas modelis ir izgatavots vienā eksemplārā. Tāpat kā jebkuru mākslas, viņam ir nosaukums un stāsts. In "labirints Minotaurs" nosūtītajā autoram viena no vecākajām simbolu atspoguļojot līkumots un sarežģīts ceļš - alegorija cilvēka dzīves ar visām tās strupceļus, lamatas, un, protams, ar cerību uz izeju.

Ne dažādas krāsas un materiālu izvēle, no kuriem pavēra labirintu. Melnā un dabas perlamutru Smalta kombinācija ir sekas dižciltīgas senatnē, sasaucas ar grieķu motīviem attēlu. Antique tēma izsekot ar metāla daļām tabulā. Kājas ir iekārtoti skaidri un pilnīgi pareiziem modeļiem ir ļoti specifiski produktiem meistaru šajā laikā. Kaltas bāzes tabulu gan dekoratīvs un praktisks. Tas izskatās vienkārši, tas nav jucekli interjeru, tāpēc piemērots arī nelielām telpām. Kalti izstrādājumi bezgalīgi saglabāt savu sākotnējo izskatu, jo neattiecas uz postījumiem laika.

Smalta izmanto mozaīkas galda, tiek uzskatīta arī par vienu no visizturīgākā materiāliem. Bet viņa novērtē ne tikai to. Šis materiāls ir sekas iekšējā luminiscences un daudzdimensiju. Mozaīkas perlamutrs un glazūras iekarot ar savu šarmu, dārgo mirgošana spīdumu, laušanas gaismu uz daudziem aspektiem. Smalta izmanto mozaīkas kopš Bizantijas civilizācijas, bet joprojām nav zaudējis savu aktualitāti.

Pamatojoties uz galda mesmerizing skaistumu un sarežģītību. Viņa intuīcija ir klusa saruna pār tasi tējas un pārdomāt jautājumus, pats mūžīgs, tāpat kā viņš pats, mītu par labirintā Minotaurs. Ne tikai novērotājs pamana, ka viņš negribot iesaistīts meklējot labirints izeju.

  • Metāla mozaīka dabas perlamutru, melnas glazūras, stikla
  • Size in cm: 45 x 45 x 65 x 75 (kājas, kāju, hipotenūza, augstums)

Fotogrāfijas kafijas galdiņš «Labirints Minotaurs»

Kafijas galdiņš «Labirints Minotaurs»