Dizaina un interjera dekori: tendences 2017gadā

Dizaina un interjera dekori: tendences 2017

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Kā mūsdienu dizaineri un interjera dekoratori redz savus slavenos meistarus?

Žurnāls «Voge» publicē modes dizaineru un interjera dekoratoru viedokli.

Runājot par tendencēm pagājušajā gadā bija diezgan eklektisks. Viņš atnesa mums visu par visu - sākot no pītās vainagiem līdz Skandināvijas interjeram. Martin Lawrence-Bullard un viņa kolēģi veikalā pastāstīja laikrakstam «Voge» par to, kādi jauni virzieni interjera dizainā parādījās 2017 gadu. Viņu idejas iedvesmo un, par laimi, nepieprasa pilnīgi mainīt telpas.

Arī zaļā krāsa interjerā ir svarīga

Dizaineri uzskata, ka šajā gadā zaļā krāsa dominē jebkura stila interjerā. Tās nokrāsas, sākot no debeszila līdz smaragdam, var atrast visās mājas iekārtās, neatkarīgi no tā, vai tā ir sienu krāsa vai dekoratīvs paklājs. Ja jūs neesat pārāk labprāt ideju, izmantojot zaļo krāsu lielās devās, dizaineri piedāvā pievienot jūsu dekori maziem priekšmetiem: ēdieni smaragda stikla vai gleznas, kas dos savu istabu atjauninātu izskatu.

Gleznas salons YouGallery piedāvā «atsvaidzināt» interjeru ar ainavu zaļās krāsās.

Islet - nterjera glezniecība

Islet - nterjera glezniecība

Ainava Baltijas priedes

Baltijas priedes - interjera glezniecība

 

Tropiskie izdrukas - spilgts interjera akcents

Nav noslēpums, ka interjera dizaineri daudz aizņem daudz modes dizaineru. Šogad viens no šiem "pirkumi" bija tropu izdrukas, kuras var atrast modeļus Prada, Marc Jacobs, Emanuel Ungaro. Saskaņā ar Lawrence-Bullard, šogad ir īpaši populāri tapetes un dizaineru audumi ar spilgti tropiskiem izdrukām. Tiem, kas nav gatavi šādām drosmīgām izmaiņām savā mājā, dizainers ierosina aprobežoties ar dīvāna spilveniem ar modernu modeli. «Vienkāršu dīvānu ar klasisko krāsu apdari var atsvaidzināt ar jaunām spilveniem», - konsultē Lawrence-Bullard.

Dīvāna spilveni ar modernām tropiskām izdrukām

Interjera tekstūru sajaukšana

Interjers dažādās tekstūras interjerā padara to pievilcīgāku, tāpēc ideja par dažādu materiālu izmantošanu dekoru priekšmetos izplatīsies un attīstīsies. «Pēdējos gados mēs redzam daudzas izpausmes šīs tendences: kaltas dzelzs kafijas galds ar metāla pamatni un mozaīkas galda galotnēm pērle un glazūras, ādas sēdekļi ar vilnas auduma apdari aptver dekoratīvie spilveni dažādu mātēm, vairākas iespējas tapetes vienā telpā», - viņš saka Lawrence-Bullard.

kafijas galdiņi ar metāla pamatni un mozaīkas countertops no perlamutra un smaltā

Žurnāla galds ar viltotu pamatni un mozaīkas galda virsmu

Izslēgtas krāsas

Ja «drosmīgu» krāsu priekšmeti rada trauksmi, mēs paātrinām, lai jūs būtu laimīgi. Nākamajā gadā atbilstība iegūst neitrālās krāsas: balta, bēša, gaiši pelēka, kamieļu spalvu krāsa un rozā sarkt.

Ģeometriskās figūras

Jebkuras dizainera mērķis ir radīt labi organizētu telpu. Vieglākais veids, kā to panākt, ir veidņu izmantošana. «Daudzos interjeros ir redzamas ģeniālas ģeometriskas formas, kas aizņemtas no senajām kultūrām. Tas var būt Āfrikas, Āzijas vai Grieķijas ornamenti, modernizēti un pielāgoti mūsdienīgam interjeram», - saka dizaineris Yang Hu.

Autora mēbeles un rokdarbi

Amerikāņu dizainers Beth Diana Smith uzskata, ka 2017. gadā interjera dizaina galvenais uzsvars tiek likts uz unikālu autoru mēbeļu izmantošanu. «Cilvēki dod priekšroku ļoti kvalitatīvām rokām darinātām mēbelēm, kuras daudzi uzskata par vienu ieguldījumu veidu,» - saka Smits. Pēc viņas domām, dizaineru mēbeles un antīkās dekorācijas priekšmeti papildina interjeru. Smith iegādājas oriģinālās mākslas mēbeles saviem mākslas saloniem un galerijām, atrod privātu mākslinieku kolekcijās.

Autora mēbeles - roku darbs galds

Autora mēbeles - roku darbs galda «Labirints»