Interjera dizaina tendences 2018: gaiša mājīgums un neliela greznība

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Kāds būs interjera dizains 2018 gadā, un kādas jaunās tendences nozarei uztverēs saskaņā ar žurnālu Elle Decor.

Cilvēku vēlēšanās rūpēties par vidi, meklēt harmoniju dzīvē un savstarpēju atbalstu aizstās izšķērdīgu patēriņu un veido 2018 gada interjeru dizaina un apdares faktiskās tendences. Bold, ekscentriski un bieži dārgi pagājušā gada projekti tiek aizstāti ar samērā pieticīgu, praktisku, videi draudzīgu un ērtu dizainu 2018 gadā, kas veicina funkcionālu, mājīgu un modernu interjeru veidošanos. Elle Decor publicē savas prognozes par to, kādas ir interjera dizaina un apdares tendences 2018 gadā.

 

pašreizējās tendences interjera dizaina un apdares jomā 2018 gadā

 

Ģimenes gads, mīlestība, panākumi attiecībās un darbā radīs jaunas tendences interjera dizains, kas palīdzēs radīt mājīgas telpas un uzlabot dzīves kvalitāti. Jaunākās tendences svarīgākais vēstījums ir redzēt un attīstīt esošo lietu potenciālu, neiztērējot resursus un spēkus, lai radītu jaunas.

 

Mūsdienu interjera dizaina tendences 2018

 

Mūsdienu krāsas interjers 2018

Mūsdienu guļamistabas dizains: lieli logi, dabīgo audumu izmantošana mājas tekstilā, neitrālas krāsas

 

1. Miers un klusums

Jauno interjeru galvenie akcentu dizaineri padarīs vienkāršību un mājīgumu. Mūsdienu guļamistaba viņu izpratnē ir maza, gaiša un ērta vieta atpūtai, lasīšanai un gulēšanai. Neaizstājams atribūts būs lieli logi un labs apgaismojums. Priekšroka tiek dota dabisko audumu dabiskajām krāsām.

Gaismas sadalītāji, mājīgi stūri, mazas telpas dažādiem uzdevumiem, apvienoti vienā atvērtā zonas interjerā, kļūs arī par moderna dizaina tendenci. Nelielas slēgtas telpas ļaus jums doties pensijā un atpūsties burvīgā mājas komforta mierīgā vidē. Pat mazāko un visnepievilcīgāko telpu attīstība un dizains mājā dos viņam ārkārtas komfortu. Koka kāpnes un roku sašūtas mazās galdi papildinās mūsdienu interjeru ar slīpām betona grīdām.

 

2. Pašreizējā krāsu palete

Interjera galvenās krāsas 2018 gadā būs zaļas un brūnas, kuras izmantos kopā ar visiem zilā, baltā, melnā, tumši sarkanā, mīksta oranžas un tumši dzeltenās krāsās. Dabiskās krāsas palīdzēs radīt mājīgumu un siltumu. Ir pieļaujamas smalkas spīdīgas zelta vai pelēkā metāla krāsas detaļas, kas papildinās un līdzsvaro telpas mierīgas un ērtas pamata krāsas. Grezns varš un bronza papildinās mūsdienu interjeru dekoru siltumu un šiks. Visi pelēkā, terakota, vīna un tumši violeta toņi ir perfekta izvēle 2018 gada interjerā.

 

 Krāsu palete interjera dizainā 2018

Brūns dabīgā koka krāsa, modernas dzīvojamās istabas mēbeles un koka sienas paneļi

 

 

3. Dabiski materiāli (tumšā koka, korķa) un spožas lampas

Dabiskā koka gaiši brūnas krāsas ir modernas un pievilcīgas. Viņi jau sen ir veiksmīgi izmantoti nelielu telpu apdarei. Viena no jaunajām tendencēm interjera dizainā 2018 būs izmantošana tumšs koks, kas nes pēc "garšīgs" telpu dekoru šokolāde kanēlis toņos. Vēl viens skaists materiāls - dabīgs korķis, kas bieži ir atrodams ne tikai apdares grīdas, bet sienas un durvis. Tiem, kas piepildīti ar koka un mīksto tekstiliju, ir nepieciešams spilgts apgaismojums. Koka kombinācija ar daudzām punktveida gaismām un griestiem rada plašuma, siltuma un komforta sajūtu.

 

Tumšā koksne ir viena no mūsdienu interjera dizaina tendencēm 2018 gadā

Tumšas koka galds un spilgtas gaismas kafejnīcas iekšpusē

 

4. Vienkāršas formas un metāla mēbeles

Vēl viena pašreizējā interjera dizaina tendence 2018. gadā ir formu un līniju vienkāršība. Ģeometriski tīri un eleganti dizaina elementi ar izliektiem stūriem būs ļoti nozīmīgi mūsdienu interjerā. Atgriezīsies modes minimālisms, augsto tehnoloģiju un skandināvu stils. Retro modernas ietekme palielināsies. Negaidīta popularitāte iegūs metāla mēbeles kopā ar koka un mīksto apdari. Tās raksturīgā izturība un izturība kļūs par modes mājas interjera pamatu.

 

Negaidīta popularitāte 2018 gadā iegādāsies metāla mēbeles

Metāla galds, krēsli, iesaiņota auduma apdare, ēdamistabas mēbeles

 

5.Pārstrāde un renovācija

2018 gada renovācijas projekti parādīs izcilas dizaineru prasmes, radot no šo mākslas darbu drupas un unikālas mēbeles, harmoniski ieplūstot istabas stilā, saglabājot krāsas un faktūras līdzsvaru.

 

Pārstrāde un atjaunošana interjerā 2018 gadā

Ēdamistabā ir atjaunota koka siena ar metāla paklāja gaismām un mīkstajām krēsliem ar ševroniem

 

6. Taupība un oriģinalitāte

Nākamajā gadā interjeru dekorācijas jaunā tēma būs mērens un individualisms. Dizaineri būs aizņemti, meklējot svaigas un lētas idejas, kas ļaus "10 centiem" personalizēt jebkuru interjeru. Nestandarta krāsu risinājumi, radoša tekstūras sajaukšana, jauns izskats vecos projektos un materiālos - tas viss tiks aktīvi izmantots darbā.

 

Tīrība un oriģinalitāte - viena no tendencēm interjera dizainā 2018 gadā

Nepabeigtie koka plaukti, kas karājas uz ādas jostā

 

8. Unikāli piederumi no koka un metāla

Oriģinālās roku darbs pēc pasūtījuma, interjera personalizēšana. Designer kafijas galdiņš ar viltotu bāzi harmoniski papildinās projektu.

 

Unikālas roku darbs - personalizēt interjera dizainu

 

12. Skaisti akcenti interjerā

Vēl viena patiesa tendence 2018. gada interjera dizainā būs Japānas un Skandināvijas stila apvienošana. Šādai aliansei ir nepieciešama neitrāla palete un precīza krāsu impregnēšana. Mazie akcenti spilgtās krāsās papildina enerģiju mierīgam krāsu risinājumam.

 

Dekoratīvie spilveni krāsu akcentu kvalitātē interjerā

Kā krāsu akcentus interjerā izmanto oranža dīvāna spilveni