Kafijas galdiņš no kolekcijas mākslas mēbeles

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Vai meklējat kafijas galdiņu savai mājai vai birojam? Izvēlieties jebkuru no mūsu kolekcijas, ko izveidojusi mēbeļu dizainere Julia Ternovskaya.

Žurnāla galds parasti aizņem centrālu vietu telpā un vienmēr piesaista viesus uzmanību. Tādēļ ir rūpīgi jāizvēlas šī mēbele. Jums vajadzētu ņemt vērā galda izmēru, formu, stilu un materiālus, no kuriem tas ir izgatavots. Katrā interneta veikalā var nopirkt tradicionālu kafijas galdiņu. Mēbeļu rūpniecības milži (Ikea, Hoffs) piedāvā daudzus standarta variantus, no kuriem izvēlēties. Bet visticamāk, ka cilvēki, kas novērtē individualitāti un personificēšanu, būtu apmierināti ar standarta mēbelēm savā dzīves telpā. Tipisks kafijas galdiņš no Ikea, iespējams, netiks piemērots modernajai mansardai, vintage māju interjeram vai grunge stila studijai.

Visprasīgākajiem klientiem esam sagatavojuši lielisku kokteiļu un kafijas galdu kolekciju, kas paredzētas dažādiem interjera stiliem. Visi mūsu kafijas galdiņi ir izgatavoti no dabīgiem materiāliem, izmantojot oriģinālus tehniku. Mākslas viltotas galdiņš ar topiņiem, kas dekorēti ar rokām darinātas smaltas un dabiskās perlamutra mozaīkas, ir organiskās formas un eleganta līnija. Katrs mozaīkas modelis ir unikāls. Dažas konsoles galdi mūsu kolekcijā ir rokām apgleznotas un deimētas ar ameethīzes ģeodi.

Mēs ceram, ka mūsu kolekcija pievērsīs uzmanību profesionāliem interjera dizaineriem, kuri savos projektos izmanto autoru mēbeles. Dažas no mūsu kafijas galdiņām ir redzamas šīs vietnes galeriju sadaļā. Visa kolekcija tiek eksponēta Rīgas mākslas studijā.

 

Rokanā kalta kafijas galdiņš ar mozaīkas augšu

 

Jūs varat izvēlēties un iegādāties jebkuru priekšmetu no mūsu kolekcijas. Mēs piegādāsim pirkumu uz jūsu norādīto adresi

Ja vēl neesat izlēmuši, galda stilu, izmēru un formu, kādu vēlaties, lūdzu, ieskatieties mūsu dizaineru padomēs.

Kafijas galdiņu jūsu viesistabai

Ja jums ir plaša viesistaba, kur bieži sastopas daudz viesu, izvēlieties lielu kafijas galdiņu ar kvadrātveida vai taisnstūrveida galda virsmu. Jūs varat to apņemt ar divām dīvānām un ērti novietot visus savus viesus. Dažreiz ir racionālāk aizstāt vienu lielu tabulu ar diviem maziem. Tie netraucē interjeru un to var viegli pielāgot viesu skaitam.

 

Kvadrātveida kafijas galds

 

Mazai viesistabai ir praktiski izvēlēties nelielu apaļo kokteiļu galdu ar plānu, izsmalcinātu pamatni. Tajā, kam trūkst asu leņķu, nelielā telpā tas nerada šķēršļus cilvēku pārvietošanai.

 

small cocktail table with a thin forged base

 

Izvēloties kafijas galdiņu, pievērsiet uzmanību tā augstumam. Tas būtu ērti tējas vai kafijas dzeršanai. Sānu galdu augstums parasti ir apmēram 40 - 50 cm. Maza salona galda garumam jābūt aptuveni 1/3 no dīvāna garuma. Un plaša istaba var sasniegt pusi no dīvāna garuma.

Kafijas galdiņu guļamistabai

Neliela konsoles galds vai stūra galds ar iebūvētu lampu būs saprātīga izvēle guļamistabai. Tie ir ne tikai dekoratīvi, bet arī ļoti funkcionāli. Tie varētu kalpot kā tualetes galds vai kā kafijas galds rīta tējai vai pat klēpjdatora galdam.

 

Mazais konsoles galds Stūra galds

 

Jūsu kafijas galdiņa dizains un forma jāsaskaņo ar jūsu guļamistabas interjera stilu. Piemēram, apstrādāts galds «Vilnis» ar mākslīgi izliektu pamatni būtu piemērots Vintage vai Art Deco guļamistabai. Stūra galda «Lumiere» vienkāršs un viegls dizains atbilst mūsdienu stila interjeram.

Kafijas galdiņa jūsu biroja vai mājas darba vietai

Jebkurai biroja vai mājas darbvietai apmeklētājiem ir nepieciešams kafijas galdiņš. Funkcionālas un stingri kvadrātveida kafijas galdi ar minimālu dekoratīvo informāciju ir kopīga izvēle birojos, gaidīšanas telpās, uzņemšanas vietās, vestibilos. Šim nolūkam mūsu kolekcija varētu piedāvāt roku darbs galda «Labirinta» ar mozaīkas top. Mājas darbnīcas mēbelēm radošajiem prātiem ir daudz vietas iztēlei. Atkarībā no istabas stila un jūsu izvēles jūs varat izvēlēties tradicionālo kokteiļgaldu «Gambit» vai eksotisku rokām apgleznotu konsoles galdu «Uguns koks» ar akmens dekorētu bāzi.

Brīnišķīgais kokteiļu galds "Ziedu glade" varētu kļūt par dāma privātās telpas vai buduāra kaislību. Ekskluzīvs mākslas mēbeļu priekšmets norāda uz īpašnieka nevainojamu garšu.

 

Kafijas galds Ziedu glade guļamistabai vai buduiram

 

Nobeigumā aplūkojiet dažus interjera fotoattēlus, kuros mūsu kafijas galdiņi atradīsies viņu dabiskajā vietā.

Fotogrāfijas interjeru

Kafijas galdiņš bēniņu interjerā

Kafijas galdiņš bēniņu interjerā

 

Šaha galds grunts stila interjerā

Šaha galds grunts stila interjerā

Vai esat jau izvēlējies savu kafijas galdiņu? Lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni 25524408 vai e-pastu. Mēs apstrādāsim jūsu pasūtījumu pāris stundu laikā.